SKÅP, omkring 1900.

330277. SKÅP, omkring 1900.

Två lådor samt skåpsdel med hyllplan.
Längd 74,5, bredd 51, höjd 154 cm.

Slitage, skador, färgbortfall, lackskador. Dörr saknar lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
330277. SKÅP, omkring 1900.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 674