MATSERVISDELAR, 41 delar, "Smide" Upsala-Ekeby.

33027. MATSERVISDELAR, 41 delar, "Smide" Upsala-Ekeby.

11 flata, dia 24,5 cm.
11 djupa, dia 19,5 cm.
8 assietter, dia 21 cm.
11 assietter, dia 18 cm.

Slitage. Nagg på flata tallrikar samt djupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 flata, dia 24,5 cm.
11 djupa, dia 19,5 cm.
8 assietter, dia 21 cm.
11 assietter, dia 18 cm.

Antal besök: 8 357