MODELLTÅG FLEISCHMANN 1333 SJ:s Da-lok, Liliput 3381 SJ:s ånglok K24, LIMA Rc-loket samt cirka 17 vagnar Fleischmann, Pocher , LIMA med flera.
330247. MODELLTÅG FLEISCHMANN 1333 SJ:s Da-lok, Liliput 3381 SJ:s ånglok K24, LIMA Rc-loket samt cirka 17 vagnar Fleischmann, Pocher , LIMA med flera.
H0 likström.
Smärre skador och slitage. Några vagnar försvenskade. Da-loket och Rc-loket fungerar. K24 hjulen rör sig ett halvt varv. Några smådetaljer på K24 skadade.
H0 likström.