FAT i lergods, dekor av blommor, Naile Wafin, Arabia, Finland.

330232. FAT i lergods, dekor av blommor, Naile Wafin, Arabia, Finland.

Diameter 37 cm.
Höjd 4 cm.
Märkt Arabia Naile Wafin, samt stämplad Arabia Made in Finland.

Flera små nagg.
Fotringsnagg.
Krackelerad.
Hål för vägghängning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37 cm.
Höjd 4 cm.

Flera små nagg.
Fotringsnagg.
Krackelerad.
Hål för vägghängning.

Antal besök: 1 750