PROVDOCKA, dam, vit, 1900-tal.

330202. PROVDOCKA, dam, vit, 1900-tal.

Klädd i vitt tyg med dekor av hjärtan samt med brodyr. På gräddvit-målad trästomme med trefot. Höj och sänkbar.
Mått på dockan inklusive knopp 76 x 38 cm.
Totalhöjd ca 166 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd ca 166 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 555