AKUSTISK GITARR, F-150, Japan, Manufactured by Kurosawa, Jullian.

330195. AKUSTISK GITARR, F-150, Japan, Manufactured by Kurosawa, Jullian.

Reinforced neck.
Märkt invändigt "L6".

Slitage och skador förekommer.
Etikettmärkning lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reinforced neck.
Märkt invändigt "L6".

Etikettmärkning lös.

Antal besök: 2 895