SIGNIERT E. KARPA. Smågrisar på vintern rensar före solnedgången.

330155. SIGNIERT E. KARPA. Smågrisar på vintern rensar före solnedgången.

Olja på masonit, det där. 1930, signerad nedre vänster, magnifik ram. Mått ca. 55 x 45 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 1 092