PARTI GLAS, 3 delar, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerade Kosta Boda Artist coll Ulrica HV.

330141. PARTI GLAS, 3 delar, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerade Kosta Boda Artist coll Ulrica HV.

Cocktailglas i grön och opak glasmassa med bemålad dekor. Höjd 19 cm. Märkt Kosta Boda Ulrica HV. Signerad Kosta Boda Artist coll Ulrica HV98822.
Miniatyr vas i rosa glasmassa med bemålad dekor. Höjd 10 cm. Märkt Kosta Boda Ulrica HV, signerad Kosta Boda Artist coll Ulrica HV 48749.
Snapsglas i grön och opak glasmassa med bemålad dekor. Höjd 9 cm. Märkt Kosta Boda HV. Signerad Kosta Boda Artist coll Ulrica HV 98820.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 5 377