PELARBORD, 3 st, rokokostil, Alsterbro Möbler AB, 1900-tal.

330094. PELARBORD, 3 st, rokokostil, Alsterbro Möbler AB, 1900-tal.

Pelarbord, Längd: 70, Bredd: 51, Höjd: 59,5 cm.
Pelarbord, Längd: 110, Bredd: 70, Höjd: 66 cm.
Pelarbord, Märkt: Original, Alsterbro Möbler AB, Längd: 105, Bredd: 70, Höjd: 64 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 5 747