BORD, jugend- / Carl Larsson-stil, 1900-tal.

330059. BORD, jugend- / Carl Larsson-stil, 1900-tal.

Höjd 76 cm, längd 50 cm, bredd 50 cm. Utfällbara trekantsklaffar längd 27,5 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 1 939