TEXTILFÄG, KIMRÖK samt FÄRGPULVER.

330022. TEXTILFÄG, KIMRÖK samt FÄRGPULVER.

Färgpulver bland annat aluminiumbrons och guldbrons, A.B Alfort & Cronholm Stockholm.
Textilfärg i olika färger, Härvan.
Kimfärg.

Slitage, skador på förpackningar, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kimfärg.

Antal besök: 2 473