SVEN SJÖSTRAND. Motiv från Sundbyberg, olja på duk, signerad och daterad 1982.

33001. SVEN SJÖSTRAND. Motiv från Sundbyberg, olja på duk, signerad och daterad 1982.

46 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 55 cm.

Antal besök: 4 132