UNSIGNIERT. Stilleben med gladioli.

329993. UNSIGNIERT. Stilleben med gladioli.

Olja på duk, ca. 1980, osignerad, oramad. Mått ca. 50 x 60 cm.

Bra visningssida, mögelfläckar a tergo.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 982