BÖCKER, 9 st, "Sveriges Kyrkor", Uppland, Konsthistoriskt inventarium utg af Sigurd Curman och Johnny Rosval, olika förlag, 1918-1957.

329979. BÖCKER, 9 st, "Sveriges Kyrkor", Uppland, Konsthistoriskt inventarium utg af Sigurd Curman och Johnny Rosval, olika förlag, 1918-1957.

Förlag: Norstedt & Söner, Svenska Teknologföreningens Förlag samt Generalstabens Litografiska Anstalts Förlag.
Halvfranska band.

Slitage. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvfranska band.

Slitage. Ej genomgångna.

Antal besök: 971