KORGSTOLAR, ett par, med dyna, 1900-/2000-tal.

3299762. KORGSTOLAR, ett par, med dyna, 1900-/2000-tal.

Sitthöjd 49 cm, rygghöjd 92 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 150