HATTAR 10 st Tecla Larsson, Örebro + HATTASK Unica, 1900-talets första hälft + GALGAR.

329796. HATTAR 10 st Tecla Larsson, Örebro + HATTASK Unica, 1900-talets första hälft + GALGAR.

Flertalet från modist Tecla Larsson. Tillbehör , 2 rullar brunt hattnät.
Hattask Unica Mariestad, höjd 32, diameter 45 cm.
Hopfällbara galgar 5 st, på ställning.

Slitage. Hattask med en läderrem defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 340