ERIK REIMHULT. Handspegel. Signerad.

329742. ERIK REIMHULT. Handspegel. Signerad.

Längd 33 cm.
Rikligt skuren dekor.

Spricka i överkant.
Bruksslitage.

Erik Reimhult (1915–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 33 cm.
Rikligt skuren dekor.

Spricka i överkant.
Bruksslitage.

Erik Reimhult (1915–1999)

Antal besök: 1 035