IVAR AROSENIUS. Mapp med 10 planscher, grafiska tryck, Bonniers.

329740. IVAR AROSENIUS. Mapp med 10 planscher, grafiska tryck, Bonniers.

Med inledning av Sven Sandström, bladmått ca 47 x 34 cm.

Slitage, hanteringsveck, mapp med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 936