MAGNUS OCH WILHELM VON WRIGHT, "Svenska Fåglar", 58 planscher samt 34 omslag, Ivar Baarsen Stockholm, 1918-1924.

329713. MAGNUS OCH WILHELM VON WRIGHT, "Svenska Fåglar", 58 planscher samt 34 omslag, Ivar Baarsen Stockholm, 1918-1924.

58 planscher, bladstorlek 39 x 29 cm.
34 omslag.
Textark sidorna 297 - 408.

Slitage, skador, fläckar. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 omslag.
Textark sidorna 297 - 408.

Antal besök: 3 710