IVOR ABRAHAMS. Seriegrafi, signerad, numrerad 203/250 och daterad 77.

329707. IVOR ABRAHAMS. Seriegrafi, signerad, numrerad 203/250 och daterad 77.

Ur portföljen "Oxford gardens".
Blandstorlek ca. 38,5x20,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 026