FÅTÖLJER, ett par, möjligen Otto Schultz, Boet, 1900-talets första hälft.

329703. FÅTÖLJER, ett par, möjligen Otto Schultz, Boet, 1900-talets första hälft.

Plyschklädsel med nitdekor. Lösa dynor.

Slitage. Stötmärken. Några nitar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 601