OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik. "Lilly", Oscarshamn Capt. GA Wahlquist, osignerad. 1800-tal.

329666. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik. "Lilly", Oscarshamn Capt. GA Wahlquist, osignerad. 1800-tal.

Ca. 42x62 cm.
Unionsflaggad.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 42x62 cm.
Unionsflaggad.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 241