JOHAN THUNBERG. Golfare, färglitografi, signerad samt numrerad 46/250.

329622. JOHAN THUNBERG. Golfare, färglitografi, signerad samt numrerad 46/250.

50 x 63 cm.

Bruksslitage.

Johan Thunberg (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 63 cm.

Bruksslitage.

Johan Thunberg (Född 1952)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 917