KATRINE ASPLUND. Väderkvarnen, olja på pannå, signerad och daterad 1985.

329545. KATRINE ASPLUND. Väderkvarnen, olja på pannå, signerad och daterad 1985.

59 x 28,5 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 28,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 915