Koppar med fat, "Grön Flox", Gefle.
Mattallrikar, "Safari", Upsala Ekeby/Gefle.
Koppar med fat, "Dart", Stig Lindberg, Gustavsberg.
Bordslampa, Tilgmans.
Form, "Pyro", Gustavsberg.
Ostkupa, "Ingrid", Jie, Gantofta.
Bruksslitage, enstaka nagg.
Bordslampa, Tilgmans.
Form, "Pyro", Gustavsberg.
Bruksslitage, enstaka nagg.