SERIETIDNINGAR och FILMISAR, omkring 1900-talets mitt.

329533. SERIETIDNINGAR och FILMISAR, omkring 1900-talets mitt.

Serietidningar, bland annat Läderlappen, Stålpojken, Stålmannen.

Slitage, skador på rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador på rygg.

Antal besök: 1 451