SERVISDELAR, ca 9 delar, porslin, "Salix" Gustavberg.

329509. SERVISDELAR, ca 9 delar, porslin, "Salix" Gustavberg.

5 kaffekoppar med 6 fat.
2 assietter, diameter ca 17 cm.
Gräddkanna.
Sockerskål.

Bruksslitage, 2 koppar samt ett fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 kaffekoppar med 6 fat.
Gräddkanna.
Sockerskål.

Antal besök: 1 046