329501. GLASBLOCK, 3 st, kristall, Mats Jonasson, Målerås, signerade.
Glasblock, utter, lead crystal, signerad: Mats Jonasson Sweden 3284.
Glasblock, lead crystal, lejon.
Glasblock, fjäder, signerad: Mats Jonasson 2134/5000.
Höjder mellan: 16,5 - 18 cm.
Mindre slitage. Två med dedikation i botten.