SKRIVBORD, modell nr 1103, design Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

329497. SKRIVBORD, modell nr 1103, design Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Med sex låda samt hyllor, fristående.
Längd 187 bredd 77 höjd 74 cm.

Slitage, fläckar, lackskador, stötmärken, fanerskador/faner har släppt från fästning.
Draghandtag kompletterade.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Draghandtag kompletterade.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 548