SABEL, m/1899, för underofficer vid infanteriet.

329487. SABEL, m/1899, för underofficer vid infanteriet.

Klingan märkt E. Svalling Eskilstuna. Längd med balja 102 cm. Klingans längd 86 cm.

Slitage, repor och rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och rost.

Antal besök: 3 615