GRÄDDKANNA, kompaniporslin, Kina, 1700-tal.

329485. GRÄDDKANNA, kompaniporslin, Kina, 1700-tal.

Enligt uppgift inköpt under 1980-talet. Höjd ca 11 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 043