SKULPTUR, glas, "Jona i valfiskens buk", Vicke Lindstrand, Kosta, signerad Kosta LG276, 1900-talets mitt.

329475. SKULPTUR, glas, "Jona i valfiskens buk", Vicke Lindstrand, Kosta, signerad Kosta LG276, 1900-talets mitt.

Skulptur i form av val. Slipad dekor av Jona i valfiskens buk.
Längd 46 cm.
Höjd 20,5 cm.
Signerad Kosta LG276.
Etikettmärkt Kosta Sweden.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 46 cm.
Höjd 20,5 cm.
Signerad Kosta LG276.
Etikettmärkt Kosta Sweden.

Repor.

Antal besök: 5 628