VITRINSKÅP, trä, 2000-tal.

329459. VITRINSKÅP, trä, 2000-tal.

Två delar. Vitrin med lösa glashyllplan samt monterad lampa ovanpå. Underdel med tre lådor samt ett löst hyllplan av trä inuti. Beslag av mässing. Knoppar till dörrarna är monterbara. Dörrarna är gjorda utan lås (försluts med annan låsmekanism).
Enligt kund är skåpet inköpt hos EM.
Längd 130 cm.
Bredd 43 cm.
Höjd 205,5 cm.

Bruksslitage, underdel med repor på skiva, något kantstött. Lampa ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 130 cm.
Bredd 43 cm.
Höjd 205,5 cm.

Antal besök: 1 471