TAGE GAVIK. olja på duk, "Ankargatan Majorna" signerad Gavik.

329439. TAGE GAVIK. olja på duk, "Ankargatan Majorna" signerad Gavik.

28x40 cm.
Motiv från Ankargatan Majorna Göteborg.

Ojämn duk.

Tage Gavik (1914–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

28x40 cm.

Ojämn duk.

Tage Gavik (1914–1981)

Antal besök: 7 466