DIVERSE REDSKAP, 8 st, 1900-tal.

3294374. DIVERSE REDSKAP, 8 st, 1900-tal.

Nötknäppare 3 st längd ca 15 cm.
Veksaxar 3 st längd 9-17 cm.
Örngottskrusare längd 13 cm.
Biljettång längd 15 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Veksaxar 3 st längd 9-17 cm.
Örngottskrusare längd 13 cm.
Biljettång längd 15 cm.

Antal besök: 364