LJUSSTAKAR, 1 par, silver Eric Löfman Uppsala, 2 st SKÅLAR, silver.

329402. LJUSSTAKAR, 1 par, silver Eric Löfman Uppsala, 2 st SKÅLAR, silver.

1 st Skål i schatull, silver 925 , diameter 13 cm, höjd 3,5 cm
1 st Skål på fot, stämplad MGAB X9( 1972) diameter 12,5 cm, höjd 8 cm
1 par Ljusstakar, stämplade Löfman X9 ( 1972) höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 900