ANDERS ZORN. Efter. Litografiskt tryck av etsningar, 11 st, Bengtsson Lito.

329389. ANDERS ZORN. Efter. Litografiskt tryck av etsningar, 11 st, Bengtsson Lito.

10 st oramade i mapp, yttermått 44x29 cm.
En inramad.

Gulnade, en har ett veck längs en kant.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

En inramad.

Anders Zorn (1860–1920)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 889