VÄGGLAMPA, träram med skulptur i glas, Skruf Sweden, signerad, daterad 2005.

329360. VÄGGLAMPA, träram med skulptur i glas, Skruf Sweden, signerad, daterad 2005.

Etikettmärkt. Höjd skulptur 32 cm, totalhöjd vägglampa 39 cm.

Litet märke på träramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litet märke på träramen.

Antal besök: 1 132