329351. BORD samt BYRÅ, 3 delar, ädelträ, 1900-talets andra del.
Med intarsia.
Bord, Längd: 70, Bredd: 70, Höjd: 55 cm.
Bord, Längd: 80, Bredd: 80, Höjd: 55 cm.
Byrå, en låda, Längd: 54, Bredd: 54, Höjd: 60 cm.
Bruksslitage, mindre repor. En bordsskiva med fläck.