SNURRFÅTÖLJER sam FOTPALL, 4 delar, skinn, 19/2000-tal.

329338. SNURRFÅTÖLJER sam FOTPALL, 4 delar, skinn, 19/2000-tal.

Etikettmärkta: Maxim: Be. Cognac.
2 Snurrfåtöljer, utdragbara modeller, Rygghöjder: ca 102 cm.
2 Fotpallar, Längd: 52, Bredd: 44, Höjd: 42 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 3 444