Lampfot i blå samt klar glasmassa. Dekor av personer på rad. Signerad Kosta 10974 O. Sandberg. Etikettmärkt Kosta Sweden. Höjd 31 cm.
El ej funktionstestad. Repor. Skärm saknas. Borrad för el.