JORDGLOB monterad på platta med fack, belysning, Columbus Jordglob.

329330. JORDGLOB monterad på platta med fack, belysning, Columbus Jordglob.

Monterad på trälåda med fack, botten med hål, möjligen tidigare väggmonterad.
Platta ca 46,5 x 34 cm.

Skiva för dolt fack saknas. Fanerskador på låda. Botten med skador/hål.
Jordglob med fläckar, slitage., delvis lossad dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Platta ca 46,5 x 34 cm.

Antal besök: 1 389