FILIP LILJESON. Järnvägspår, olja på pannå, signerad och daterad 1939.

329287. FILIP LILJESON. Järnvägspår, olja på pannå, signerad och daterad 1939.

ca 54 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 54 x 64 cm.

Antal besök: 1 566