UTOMHUSBELYSNING, vitpatinerad metall, 1900-talets andra hälft.

32924. UTOMHUSBELYSNING, vitpatinerad metall, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 195 cm. Enligt uppgift inköpt på Tumba möbler 1971.

Bruksslitage, en udda kupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, en udda kupa.

Antal besök: 1 115