SKÖLD och PILBÅGE med 4 st pilar.

329244. SKÖLD och PILBÅGE med 4 st pilar.

Sköldens längd 127 cm, bilbågens längd 146 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 468