BORD runt, glasfiber/metall, 1960/70-tal.

329162. BORD runt, glasfiber/metall, 1960/70-tal.

Höjd 73 cm. Diameter 118 cm.

Mindre ytrepor och färgbortfall på sargen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm. Diameter 118 cm.

Antal besök: 3 021