Ca. längd 116, bredd 56, höjd 76 cm.

Slitage, slagmärken, repor, fläckar.
Glipor i lådor.

Nycklar saknas.

Glipor i lådor.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson Linköping
Placering
T8
Föremålsnr
329004
Antal besök: 890

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!