REGISÖRSSTOLAR/TABURETTER, 1930-tal.

328996. REGISÖRSSTOLAR/TABURETTER, 1930-tal.

Trästomme. Fällbara.

Slitage, fläckar, tyg med skador. Saknar rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trästomme. Fällbara.

Antal besök: 1 462