OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskap med gård, olja på duk, signerad K.E. Vahlgren 1909.

328952. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskap med gård, olja på duk, signerad K.E. Vahlgren 1909.

67 x 40 cm.

Tryckskada samt smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 40 cm.

Antal besök: 1 162