LAVOAR med stenskiva, 1900-talets första hälft.

328946. LAVOAR med stenskiva, 1900-talets första hälft.

Med mässingsbeslag.
Höjd 106 cm, längd 75 cm, djup 50 cm.

Delar av mässingsbeslag saknas samt 2 lister saknas.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med mässingsbeslag.

Bruksslitage.

Antal besök: 750